TERAAPIASEANSID

Kõik siin elus ei ole käega katsutav ja silmaga nähtav. On asju, millest me ikka veel täpselt aru ei saa, kuid oleme sunnitud tunnistama, et need eksisteerivad. Me ei tea mis kujul meie olemus meie sees elab, kuid selge on see, et me pole pelgalt füüsiline olend. Miski meis toimetab omasoodu ja sellele pole lihtne näppu peale panna.

Kõik see, mida me elus kogeme, vormib meid. Nii seest kui väljast. Meie keha ja isegi elutee on tihedalt seotud meie mõtete, kogemuste, ja uskumustega. Me püüame pingsalt kogu töö ara teha teadvuse tasandil – mõtleme, analüüsime, manifesteerime jne, aga suur osa programmidest, mis meie elu juhivad, jooksevad meie alateadvuses. Iga päev ja iga hetk. Kas me teame, mis programmid need on? Enamasti mitte, kuigi vahel aimame. Kas me saame neid programme oma teadvuse tasandil kontrollida ja muuta? Mitte eriti, sest teadvus ei pääse kunagi nii sügavale alateadvusesse, et ta leiaks üles selle algpunkti, kust kõik alguse sai. Teadvusele meeldib probleemiga tegeleda, seda väntsutada, sellega võidelda ja seda blokeerida. Alateadvus aga läheb otseteed kõige lühemat rada probleemi algpunkti juurde ja neutraliseerib selle, andes olukorrale hoopis uue tähenduse ja vaatenurga.

Meditatiivsed teraapiaseansid annavad sõna sinu alateadvusele. Sina ise leiad oma minevikust need kohad, kust said alguse piiravad mõttemustrid. See võib olla tühine sündmus lapsepõlvest, üleelamine, trauma, või lihtsalt oma lähedaste tõekspidamiste omandamine. Olen sinu juhendajaks sellel retkel ning aitan sul jõuda olulistesse hetkedesse turvaliselt ning parimal moel. Võtad endaga kaasa uued mustrid ning oma parima potensiaali eluga edasi minemiseks.

Kui oled ebakindel, ega tea millest alustada, siis lihtsalt kirjuta mulle ja ma koostan sinu jaoks sobivaima plaani. Ei ole probleemi millega sa ei võiks pöörduda – isegi tõsisemad teemad vajavad vaid alustamist.  Ja ikka algusest.

Teraapia esmakohtumine 1 tund – 50 EUR
Meditatiivne teraapiaseanss 0 – oma kehaga kontakti leidmiseks ja lõdvestuma õppimiseks 1 tund – 80 EUR
Meditatiivne teraapiaseanss 1 – emotsionaalsete probleemide lahendamiseks – 2,5 tundi – 140 EUR
Meditatiivne teraapiaseanss 2 – keha tervendamiseks alateadvuse tasandil  –2,5 tundi – 140 EUR

Meditatiivne teraapiaseanss 3 – piiravate mõttemustrite ümberkirjutamiseks 3 tundi – 150 EUR
Meditatiivne teraapiaseanss 4 – küllust ja materiaalset heaolu piiravate mõttemustrite muutmiseks 2+2 tundi – 190 EUR
Terapeutiline nõustamine– 80 EUR/h

SOODUSTUSED:
Teraapiaseanss kuni 12 a lastele – 65 EUR
Teraapiaseanss noortele vanuses 13-25 ja
eakatele vanuses 65+ –  10%

Esmakohtumisel tutvun Sinu murega ning paneme paika eesmärgi mille nimel tööle hakkame ja koostame teraapiaplaani. Esmakohtumisele võib kohe järgneda ka teraapiaseanss.
Seansi ajal juhendan sind läbi sinu alateadvuse tegema soovitud muudatusi oma mõttemustrites, emotsionaalsetes sidemetes ning kehas. Seansi lõpetame kokkuvõttega toimunust.

NB! Seansi kestvus on indikatiivne. Palun varu pigem natuke rohkem aega.

Broneerin nõustamise/teraapia

Sinu broneeringusoov on kohale jõudnud. Saad peagi lisainfot vabade aegade kohta.

Heade soovidega

Siret Allas

Tel +372 51 12 126

E-post info@siretallas.ee

www.siretallas.ee

Kui sa ei saa broneeringut kinnitavat e-maili, siis kontrolli oma rämpsposti kausta või võta minuga aja broneerimiseks ühendust telefoni või meili teel.