Minust

Parimad päevad minu jaoks on need, kui omandan midagi uut ja saan kedagi oma teadmistega aidata – kedagi „puudutada“. See annab minu eksistentsile mõtestatuse. Tunnen, et see pagas, mille olen kogunud, pole vaid mulle kasutamiseks, vaid jagamiseks ja edasi andmiseks. Iga päev loodan kohtuda inimestega, kelle jaoks just mina saan olla parimaks kaaslaseks parema ja tervema elu poole. Minu lähedased peavad mind lõputult motiveerituks inimeseks, kes ei anna alla enne, kui lahendus on leitud. Ja ma siiralt usun, et lahendus on alati olemas. 
 

Olen pärit meditsiinitaustaga perest ja seetõttu süstalde ja ladinakeelsete diagnoosidega üles kasvanud, kuid meedikut minust siiski ei saanud. Toitumisteemade juurde jõudsin läbi isikliku traagilise kogemuse üle kümne aasta tagasi, kui minu kallis isa sai vähidiagnoosi. Sukeldusin aastateks raamatutesse ja internetiavarustesse, lootuses leida midagi, mis ta terveks teeks. Kahjuks olin siis alles oma tee alguses, ega suutnud imet korda saata. Info, milleni ma jõudsin, oli aga nii paeluv, et jäingi õppima ja avastama.

Toitumisest on saanud põnev valdkond, millele alles hiljuti laiemat tähelepanu on hakatud pöörama. Dieetide kõrvale on lisandunud uue mõistena tervislik toitumine, mille sisu aga jääb tihti segaseks. Olen oma südameasjaks võtnud aidata inimestel sellega tutvust teha ja näidata, et see on tervenemiseks ja tervena elamiseks üks olulisemaid märksõnu. Eriti tähtsaks pean ennetavat tegelemist laste ja noortega, kuna haigused ja ülekaal on jõudmas järjest nooremateni. 

Kuna toitumis- ja tervisehäirete põhjused on tihti seotud stressi, traumade või muu psühholoogilise taustaga, siis pean väga oluliseks toitumise parandamise kõrval ka vaimse tervise tugevdamist.  Lähenen igale inimesele kui unikaalsele ning püüan leida komplekselt mõjuvaid lahendusi. Kombineerides erinevad praktikad elukogemusega, leian parimad lahendused enamasti probleemi sügavamaid põhjuseid otsides.

Vaatan alati suurt pilti ning kliendiga koostöös loome universaalse tegevuskava just temale. Pean väga oluliseks anda inimesele tööriistad, millega ta saab ennast edaspidi iseseisvalt toetada.
Iga lugu on erinev ja iga mure vajab erinevat lähenemist.
Annan endast parima, et puudutada kõiki teid, kes te minu poole pöördute.
 
Minu teekond:

2022… – Hüpnoteraapia (The American Board of Hypnotherapy)
2022… – Life Coach/elu teejuht (The American Board of Hypnotherapy)
2022 – Kaalukirurgia ja toitumine (Eesti Bariaatrilise ja Metaboolse Kirurgia Selts ja Eesti Toitumisteraapia assotsiatsioon)
2022 – Rännakumeetod (The Journey)
2022 – Meelte Kool (Eesti Toitumisnõustajate Ühendus)
2020 – Bakterid ja kroonilised põletikud (Coursera.org)
2020 – Vähiennetus ja -ravi (Square One, Chris Wark)
2020 – Toitumisnõustaja õpe ( Rahvatervise Akkadeemia)
2008 – Silva Meelekontrolli Meetod, Graduate (The Silva Mind Control Method)
2007 – Silva Meelekontrolli Meetod, Ultra (The Silva Mind Control Method)
2007 – Silva Meelekontrolli Meetod, Basic ( The Silva Mind Control Method)
2011 – Disain loovettevõtluses (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor)
2001 – Rahvusvahelised majandussuhted ja ärijuhtimine (Eesti- Ameerika Ärikolledz)

Olen ka Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse ja Eesti Vegan Seltsi liige ning nõustaja.

                                   
                                                                                                                 Sind oodates…

Võta ühendust

Info

Siret Allas
Tel +372 59 119 468
e-post info@siretallas.ee

@Made by serandisain